El Son de La Havana

Coffee Cocktail Bar

El Son de La Havana vznikla v roku 2010 ako odozva na to, že v Humennom chýba niečo nové, netradičné, jedinečné a moderné s prvkami originality a svetovými trendami. Už od začiatku otvorenia prvého a doposiaľ jediného cocktail baru v Humennom sa snažíme skĺbiť trendy v mixológii, s kvalitou a dôrazom na osobný prístup k našim hosťom. Určiť tak nový smer spôsobu zábavy a oddychu vo večernom meste. El Son de La Havana – „Unique Mixology & Premium Spirits“.

Čiže unikátna svetová mixológia a výber svetových prémiových destilátov. To a ešte omnoho viac môžete nájsť v ikone humenských podnikov. V El Son de La Havana - v malom kúsku Kuby v Humennom. Predstavujeme Vám dve tváre jedného podniku. Príjemne strávený čas pri dokonale pripravenej káve cez deň a neopakovateľná atmosféra pri vychutnávaní najznámejších cocktailov večer.

El Son de La Havana je štýlový kubánsky bar, ktorého hlavným poslaním je prinášať kvalitu. Prostredníctvom svetových barových trendov, širokým výberom prémiových destilátov, kvalitných cigár, modernou mixológiou či profesionálnym servisom a prístupom k hosťom. Jedinečná atmosféra, pravidelné hudobné akcie, „živé“ vystúpenia, zábava a štýl.

Ak máte chuť na kvalitné espresso či dokonale pripravený cocktail, ak by ste sa chceli zabaviť akoby priamo na Kube alebo jednoducho ak hľadáte kvalitu, sme tu pre Vás.