El Son de La Havana

Coffee Cocktail Bar

Po piatich rokoch od úspešného zavedenia konceptu El Son de La Havana – „Unique Mixology & Premium Spirits“ v Humennom sme sa rozhodli rozšíriť svoje rady do ďalšieho mesta – do Michaloviec. Nové mesto pre nás predstavuje nové výzvy, no hlavnú myšlienku, ktorou je skĺbenie svetových trendov v mixológii s kvalitou a dôrazom na osobný prístup k naším hosťom sme sa v El Son de La Havana snažili zachovať. Na barovom nebi svieti ďalšia kubánska hviezda, tentoraz v Michalovciach. Predstavujeme El Son de La Havana – „Unique Mixology & Premium Spirits“ – Michalovce. Vitajte!

Unikátna svetová mixológia, výber jedinečných prémiových destilátov, najkvalitnejšie cigary a pravú kubánsku atmosféru. To a ešte omnoho viac môžete nájsť v priamom srdci Michaloviec. Príjemne strávený čas pri dokonale pripravenej káve cez deň či výnimočná atmosféra horúcich kubánskych rytmov večer, priamo v centre mesta.

El Son de La Havana je štýlový kubánsky bar, ktorého hlavným poslaním je prinášať kvalitu. Prostredníctvom svetových barových trendov, širokým výberom prémiových destilátov, kvalitných cigár, modernou mixológiou či profesionálnym prístupom.

Viac ako 80 druhov rumov, výber z desiatok cigár, jedinečné cocktaily, „živé“ vystúpenia, výnimočná atmosféra, strhujúce rytmy, nespútaná zábava. To všetko je k Vám tentokrát ešte bližšie.
El Son de La Havana - Michalovce.